Mezoterapia igłowa Vital Injector 2

Vital Injector 2

Vital Injector 2 to innowacyjne urządzenie do wieloigłowego i próżniowego wprowadzania preparatów do skóry – bez siniaków, bez bólu i bez grudek, używane w najlepszych kliniakach w Polsce i na świecie. Mezoterapia (Zielona Góra) – terapia igłowa wykonywana Vital Injector 2 pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych efektów niż dotychczas, dzięki pięcioigłowemu systemowi iniekcji z wytworzeniem podciśnienia. Komputerowo ustalana jest precyzyjna dawka i głębokość podania, tak by zadziałać na odpowiedniej warstwie skóry. Zabieg mezoterapii zalecany dla osób w każdym wieku. Przede wszystkim dla pacjentów bojących się bolesnych zabiegów, chcących znacząco poprawić jakość swojej skóry oraz spowolnić procesy starzenia. Dzięki
unikatowej technologii urządzenia mezoterapia (Zielona Góra) – terapia igłowa staje się komfortowa bez efektów ubocznych ze znacznym skróceniem okresu rekonwalescencji. Zabieg mezoterapii to idealne rozwiązanie dla osób oczekujących szybkiego efektu zabiegu.

Preparaty podawane za pomocą urządzenia Vital Injector 2TM:

• kwas hialuronowy nieusieciowany
• koktajle z kwasem hialuronowym
• koktajle witaminowe do skóry owłosionej głowy
• osocze i fibryna bogatopłytkowa PRP
• toksyna botulniowa (na nadpotliwość dłoni, stóp i pach)

Zastosowanie mezoterapii igłowej w Zielonej Górze

Zabiegi wykonywane w obrębie twarzy, skóry głowy, szyi, dekoltu, dłoni czy brzucha, pośladków
(cellulit, tkanka tłuszczowa).
Efekty
√ ujędrnienie skóry
√ nawilżenie skóry
√ wygładzenie
√ wyrównywanie kolorytu
√ wygładzenie skóry
√ leczenie i profilaktyka wypadania włosów
√ leczenie nadpotliwości pach, dłoni i stóp
√ poprawa napięcia skóry
√ spowolnienie procesów starzenia
√ leczenie blizn

Obecnie jest metodą najbezpieczniejszą i najskuteczniejszą w podawaniu substancji aktywnych wgłąb skóry.

Według pacjentów zabieg z użyciem Vital Injector 2:

√ jest mniej bolesny
√ jest bardziej skuteczny
√ obserwują zmniej śladów po zabiegu (krwiaki, grudki)
√ nie chcą wracać do klasycznej manualnej mezoterapii igłowej w Zielonej Górze

Stosowane preparaty posiadają odpowiednie certyfikaty medyczne CE by zapewnić bezpieczeństwo i najwyższą jakość zabiegów.

Mezoterapia Zielona Góra – ODMŁODZENIE SKÓRY

Zmniejszenie objawów starzenia się skóry przez zastosowanie substancji rewitalizujących i regenerujących (m.in. aminokwasy, koenzymy komórkowe, kwasy nukleinowe, nieusieciowany kwas hialuronowy) doprowadza do:
– poprawy nawilżenia,
– napięcia skóry,
– wygładzenia drobnych zmarszczek,
– odpowiednio dobrane składniki stymulując reakcje biologiczne prowadzą do przebudowy tkanki.
RRS®HA Tensor Lift – Preparat przeznaczony do iniekcji przy dużej wiotkości skóry. Do twarzy i ciała. RRS® HA Tensor Lift to produkt na bazie nieusieciowanego kwasu hialuronowego zawieszonego w buforze ochronnym, zapewniający głębokie nawilżenie skóry i dający efekt wyraźnego napięcia skóry. RRS® HA Tensor Lift jest wskazany do stosowania przy dużej wiotkości skóry w celu jej napięcia i uzyskania efektu anti-ageing.

WSKAZANIA DO STOSOWANIA PRODUKTU

• cienka skóra twarzy, szyi, dekoltu, dłoni
• skóra wymagająca nawilżenia
• drobne zmarszczki
• opadanie tkanek (policzki, brwi)

Składniki aktywne: kwas hialuronowy nieusieciowany 6.0 mg/ml (30 mg / 5 ml) Bufor ochronny: krzem organiczny, flawonoidy, DMAE, witaminy, antyoksydanty, aminokwasy, polifenole, pierwiastki śladowe,
koenzymy.

SZCZEGÓLNA OKOLICA OKA

RRS®HA Eyes – preparat przeznaczony do iniekcji w obszarze wokół oczu. Okolica oka. RRS®HA Eyes to implant śródskórny na bazie nieusieciowanego kwasu hialuronowego i buforu ochronnego, który jest specjalnie zaprojektowany i przeznaczony do terapii skóry w okolicy oczu. Bufor, w którym zawieszony jest kwas hialuronowy, zawiera witaminy i antyoksydanty o działaniu stymulującym mikrokrążenie i rozjaśniającym.

Mezoterapia Zielona Góra – WSKAZANIA DO STOSOWANIA PRODUKTU

• zmniejszenie opuchlizny w okolicy oka
• wygładzenie skóry wokół oczu
• wzmocnienie elastyczności skóry

Składniki aktywne:
Kwas hialuronowy nieusieciowany 5.0 mg/ml (7.5 mg / 1.5 ml)
Bufor ochronny: krzem organiczny, antyoksydanty, flawonoidy, saponiny, polifenole, peptydy.

USUWANIE PRZEBARWIEŃ

RRS®HA Whitening – preparat do iniekcji w celu ochrony przed fotostarzeniem o działaniu antypigmentacyjnym. Do twarzy i ciała. RRS® HA Whitening to implant skórny na bazie nieusieciowanego kwasu hialuronowego i buforu ochronnego, szczególnie wskazany do stosowania w przypadku skóry uszkodzonej działaniem promieni słonecznych. RRS® HA Whitening wyrównuje koloryt skóry i działa wybielająco na plamy posłoneczne pojawiające się na skórze w wyniku nadmiernej ekspozycji na promienie UV.

WSKAZANIA – MEZOTERAPIA ZIELONA GÓRA:

– fotostarzenie
– skóra uszkodzona w wyniku działania promieni słonecznych.

Obszary poddawane zabiegowi mezoterapii: twarz, szyja, dekolt Starannie dobrane składniki antyoksydacyjne i wybielające skutecznie usuwają przebarwienia powstałe w  wyniku działania słońca, podczas ciąży czy stosowania tabletek antykoncepcyjnych. Zalecana seria 4-6 zabiegów co 2 tygodnie. Składniki aktywne: Kwas hialuronowy nieusieciowany 1.0 mg/ml (3 mg / 3 ml) Bufor ochronny: arbutyna.krzem organiczny. flawonoidy. DMAE. witaminy. antyoksydanty. aminokwasy. polifenole. pierwiastki śladowe. koenzymy. Bufor ochronny: arbutyna. kwas aminoetylofosfinowy . palmitynian retinylu. wyciąg z liści morwy białej. ekstrakt z lukrecji. witamina C. ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej. witaminy (m. in. A – C – E).

WYPADANIE WŁOSÓW

Jest jednym z najczęstszych wskazań do mezoterapii owłosionej skóry głowy w Zielonej Górze. Wypadanie włosów w wyniku stosowania ubogiej diety, słabego mikrokrążenia, zmian hormonalnych w okresie ciąży i laktacji może zostać zahamowane i wspomagać odrost nowych włosów przez dostarczenie substancji czynnych w obręb mieszka włosowego. Lekarz na podstawie wywiadu z pacjentem określa typ łysienia i dobiera odpowiedni skład mezokoktajlu.

Mezoterapia skóry owłosionej głowy jest stosowana wspomagająco w leczeniu:
√ łysienia androgenowego
√ łysienia telogenowego
√ łysienia anagenowego
√ łysienia plackowatego

Zalecane jest powtórzenie serii 3-4 zabiegów z częstotliwością co 2tygodnie, chyba że inaczej zaleci
lekarz dermatolog. Preparaty stosowane w mezoterapii igłowej skóry głowy w Zielonej Górze:

• RRS XL Hair
Składniki aktywne: HA nieusieciowany 0,001 mg/ml (0,003mg/3ml/0,005mg/5 ml), bufor ochronny:krzem ograniczny,czynnik wzrostu fibroblastów(FGT) Peptyd miedziowy, kwas dezoksyrybonukleinowy, witaminy (m.in B,H), flawonoidy (m.in. Kwercetyna), terpeny, aminokwasy i antyoksydanty.
• Osocze bogatopłykowe Arthrex
• Dr. Cyj

CELLULIT

Preparaty stosowane w mezoterapii cellulitu mają za zadanie zwiększenia przepływu krwi, likwidację zastoju limfatycznego, stymulujące metabolizm. Niewielkie ilości substancji aktywnych w postaci L- karnityny, wyciągu z karczocha, z nostrzyka podawane są do tkanki tłuszczowej powodując w przypadkach mniej nasilonych całkowitą redukcję. Dla osiągnięcia wymaganego efektu zalecana jest seria 3-4 zabiegów co 2 tygodnie. RRS®HA Cellutrix – preparat do iniekcji przeznaczony do leczenia cellulitu. RRS® HA Cellutrix to preparat na bazie nieusieciowanego kwasu hialuronowego i buforu ochronnego, stosowany do wygładzenia nierówności skórnych. Jest przeznaczony specjalnie do leczenia cellulitu (Edematous Fibrosclerotic Panniculopathy). Mezoterapia (Zielona Góra) gwarantuje satysfakcjonujące efekty!

Mezoterapia Zielona Góra – WSKAZANIE DO STOSOWANIA PRODUKTU

Terapia cellulitu

Obszary poddawane zabiegowi: nogi, pośladki, tylna strona ud, brzuch, ramiona. Składniki aktywne: Kwas hialuronowy nieusieciowany 0.5 mg/ml (5 mg / 10 ml) Bufor ochronny: antyoksydanty, flawonoidy, witaminy, saponiny, fukoksantyn, kofeina, L-karnityna. Preparaty stosowane w mezoterapii cellulitu mają za zadanie zwiększenia przepływu krwi, likwidację zastoju limfatycznego, stymulujące metabolizm. Niewielkie ilości substancji aktywnych w postaci L- karnityny, wyciągu z karczocha, z nostrzyka podawane są do tkanki tłuszczowej powodując w przypadkach mniej nasilonych całkowitą redukcję. Dla osiągnięcia wymaganego efektu zalecana jest seria 3-4 zabiegów co 2 tygodnie. Mezoterapia (Zielona Góra) odznacza się niezwykłą precyzją wykonania, przy użyciu najnowocześniejszej technologii – sprawdź sam!

Przeciwwskazania:

• ciąża i okres karmienia piersią
• przyjmowanie leków immunosupresyjnych
• choroby autoimunologiczne z grupy kolagenoz

LECZENIE ROZSTĘPÓW RRS®HA Strimatrix – preparat stosowany do leczenia rozstępów skórnych.

Stosowany na rozstępy. RRS® HA Strimatrix to implant skórny na bazie nieusieciowanego kwasu hialuronowego połączonego z buforem ochronnym, działającym regenerująco na macierz międzykomórkową. Preparat ten stosowany jest do terapii atrofii skórnej oraz skóry zwiotczałej, głównie w obszarach występowania rozstępów
skórnych. RRS® HA Strimatrix pomaga uzupełnić ubytki powstałe na skutek rozstępów skórnych.

WSKAZANIA DO STOSOWANIA PRODUKTU

Rozstępy skórne: regeneracja macierzy międzykomórkowej, wypełnienie ubytków tkankowych i terapia
skóry silnie zwiotczałej. Obszary najczęściej poddawane zabiegowi: brzuch, wewnętrzna strona ramion i ud, ramiona, pośladki. Składniki aktywne: HA nieusieciowany 2 mg/ml (20 mg/10 ml), bufor ochronny: krzem organiczny, czynnik wzrostu fibroblastów (FGF), aminokwasy (m. in. glicyna, izoleucyna, lizyna), flawonoidy (kwercetyna, kemferol), kwasy tłuszczowe (kwas linolowy, kwas oleinowy), witamina C, sól sodowa EDTA.