Modelowanie twarzy

Wolumetryczne odmładzanie twarzy za pomocą kwasu hialuronowego polega na przywracaniu utraconej objętości i poprawianiu rysów twarzy. Pozwala odzyskać naturalną objętość w miejscach, w których nastąpiło zmniejszenie ilości głównie
tkanki tłuszczowej. Kwasu hialuronowego używamy również w celu uzupełnienia objętości tam gdzie pierwotnie jej nie było, m.in. do podkreślenia kości policzkowych z zachowaniem proporcji twarzy i naturalnego wyglądu. Piękna, idealna, młodzieńcza twarz ma kształt serca. Łatwo dają się zauważyć wypukłe policzki, dobrze zaznaczona jest linia żuchwy, oczy są „otwarte”, bez bruzd podoczodołowych, skóra rozświetlona i promienna, a całość zbliżona do tzw. Złotych Proporcji. Dzisiaj wiemy znacznie więcej o anatomii tkanek miękkich i zmianach, jakie zachodzą w trakcie procesu starzenia. Coraz większa jest wiedza na temat zaniku tkanki tłuszczowej, kostnej oraz zmian podskórnych. Nowe podejście do modelowania twarzy nie oznacza tylko wypełnienia widocznych linii czy fałd, ale przywrócenie twarzy do pierwotnej pozycji. Dzięki temu pacjenci wyglądają młodziej i atrakcyjniej, a jednak wciąż naturalnie.

PRZEBIEG ZABIEGU:

Zabieg trwa około 15-30minut w zależności od rozległości ostrzykiwanego obszaru. Preparat i jego ilość jest indywidualnie dobierany w zależności od miejsca oraz wielkości korekty. Przed zabiegiem nakładany jest krem znieczulający. Kwas hialuronowy wprowadzany jest za pomocą kaniuli lub cienkiej igły. Efekt zabiegu jest widoczny natychmiastowo. Działania niepożądane są przejściowe – m.in. krwiaki i wybroczyny, obrzęk (ok.2-4dni), rumień i zaczerwienienie. Efekt utrzymuje się 12-24miesiące.

PRZECIWWSKAZANIA

– ciąża i okres laktacji
– infekcja w miejscu podania preparatu
– choroby autoimmunologiczne z grupy kolagenoz
– aktywna choroba nowotworowa

Cena:
WOLUMETRIA/ MODELOWANIE TWARZY 1ml/2ml | 900zł/1600zł
MODELOWANIE ŻUCHWY  | 900zł
MODELOWANIE BRODY | 900zł