lek. Emilia Bolf

dermatologmedycyna estetyczna


Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego I Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalizację w dziedzinie dermatologii i wenerologii zakończyłam w 2019 roku na Oddziale Dermatologii w Żarach. Ukończyłam 2-letni studia podyplomowe w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti- Aging w Warszawie, działającego przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Medycyną estetyczną zajmuję się od 2013 roku i stale podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i konferencjach z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging. W gabinecie łączę wiedzę dermatologiczną z najnowszymi technikami medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej by zaoferować pacjentom optymalny zabieg dostosowany do indywidualnego problemu.

Monika Jezierska

Menedżer


Współpracę z Derma Clinic rozpoczęła w grudniu 2021 roku. Monika odpowiada za kompleksowe zarządzanie Kliniką, rozwój strategiczny, marketing oraz obsługę klienta. Ukończyła studia podyplomowe Zarządzania Sprzedażą na Uniwersytecie Ekonomicznym oraz Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu. Dzięki wieloletniej pracy w międzynarodowych korporacjach, ciekawości świata oraz zainteresowaniu biologią, znakomicie odnalazła się w środowisku medycznym.

„To dla mnie ogromna przyjemność współtworzyć miejsce, w którym w sposób holistyczny podchodzimy do terapii skóry i jej problemów a najnowsza wiedza medyczna łączy się z dbaniem o naturalne piękno i relaksację. Moja wiedza i dotychczasowe doświadczenie zawodowe pomaga scalić te aspekty. Jestem dumna, iż jesteśmy jedną z nielicznych klinik w Polsce, które rozwijają się w myśl trendu slow medicine a zarazem kameralnym miejscem, jakiego jeszcze nie było na zielonogórskim rynku.

Najistotniejszą rzeczą w mojej pracy jest zadowolenie naszych pacjentów, którzy w tym miejscu czują się otoczeni opieką oraz satysfakcja, gdy często do nas powracają. Największą radość w pracy daje mi codzienny kontakt z ludźmi, gdyż to właśnie z pacjentami najczęściej się spotykam by dzielić się spostrzeżeniami na temat zabiegów oraz dawać im wsparcie, gdy tego potrzebują…”

Klaudia Wojska

Kosmetolog


Absolwentka studiów wyższych na kierunku Kosmetologia, ukończonych na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Dotychczasowe doświadczenie zdobywała w gabinetach SPA oraz klinikach. Związana z zawodem kosmetologa od 2016 roku. Z pasją stale poszerza swoją wiedzę oraz kompetencje. Zwolenniczka terapii łączonych – technik manualnych, nowoczesnych technologii Hi-Tech oraz odpowiednio dobranej pielęgnacji.

„W pracy kosmetologa cenię sobie przede wszystkim stałą możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego. Jest to zawód, który daje mi ogromne poczucie satysfakcji. Najważniejsze jest dla mnie indywidualne oraz kompleksowe podejście do każdego Pacjenta w celu dobrania najkorzystniejszej terapii zabiegowej. W mojej codziennej pracy z zaangażowaniem koncentruje się na proponowaniu jak najbardziej efektywnych rozwiązań, aby skutecznie dbać o Waszą skórę. Zależy mi na dobrym samopoczuciu Pacjenta, zadowoleniu z uzyskanych rezultatów i miłej atmosferze podczas każdego zabiegu.”

 

Nasi pacjenci o Klaudii:

„Wizyta na zabiegu u Pani Kosmetolog Klaudii to czysta przyjemność! Profesjonalne podejście do Klienta, spokojne i zrozumiałe wyjaśnienie zabiegu, czułam się bardzo dobrze zaopiekowana. Zabieg sam w sobie zupełnie bezbolesny, dlatego w trakcie można się zrelaksować i podziwiać przepiękne wnętrze gabinetu. Najlepsze miejsce na mapie Zielonej Góry.”

Karolina Jasiczek

Kosmetolog - Terapeutka SPA


Ukończyła studia licencjackie na kierunku kosmetologia na Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu.
W Derma Clinic wykonuje zabiegi pielęgnacji manualnej, depilację, masaże oraz zabiegi łączone z profesjonalną aparaturą.
Jej zamiłowaniem są masaże relaksacyjne. Pogodna, z poczuciem humoru, wywołująca uśmiechy na twarzach.
W pracy Karolina docenia możliwość współpracy z doświadczonym lekarzem dermatologii, pracy na najlepszych sprzętach oraz możliwość ciągłego kształcenia się, rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń.
W kontakcie z Pacjentem najważniejsze jest dla niej wsłuchanie się w jego potrzeby, sprostanie oczekiwaniom, profesjonalizm oraz zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu. Jest osobą empatyczną i życzliwą.

Nasi pacjenci o Karolinie:

„Bardzo polecam zabiegi u Pani Karoliny. Profesjonalne podejście, czułam się w 100% zaopiekowana. Komfort pacjenta na wysokim poziomie. Dziękuje za przemiłą atmosferę.”

Emilia Dunaj - Kaczmarczyk

Kosmetolog


Kosmetolog, szkoleniowiec, nauczyciel praktycznej nauki zawodu. Ukończyła Wyższą Szkołę Zawodową Pielęgnacji, Zdrowia i Urody w Poznaniu. Z branżą beauty związana od ponad 16 lat.

W Derma Clinic wykonuje wszelkiego rodzaju zabiegi kosmetologiczne, prowadzi terapie skór problematycznych a jako wielka zwolenniczka terapii łączonych – również zabiegi na urządzeniach hi-tech.

Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie z troską, empatią i zrozumieniem. Każda terapia zakończona dobrymi wynikami jest dla niej sukcesem i nagrodą za dobrze wykonaną pracę.

Prywatne osoba biorąca czynny udział w akcjach charytatywnych promująca nie tylko piękno ale również zdrowy styl życia – fanka różnorodnej formy aktywności fizycznej od Tabaty po Jogę , która pozwala oczyścić i wyciszyć umysł. Członkini pierwszego kongresu kobiet w Zielonej Górze.

 

Nasi pacjenci o Emilii:

„Polecam serdecznie – po pierwszej wizycie wiem że będę bywać w tym miejscu często. Miejsce zachęca od samego wejścia przepiękny i przytulny wystrój oraz cudowne panie. Ja miałam przyjemność skorzystać z usług Emilii (kosmetolog) i powiem jedno totalny profesjonalizm. Od razu czuć wieloletnie doświadczenie i ogrom wiedzy do tego przesympatyczna.Serdecznie polecam”.