Nucleofill

Lifting na poziomie komórkowym

Nucleofill to preparat zawierający polinukleotydy, które pobudzają produkcję naturalnego kolagenu. Ten innowacyjny stymulator tkankowy pozwala na wygładzenie bruzd i zmarszczek. Zauważamy także przywrócenie utraconej gęstości i objętości skóry, uzyskując uniesienie owalu twarzy i efekt odmłodzenia. Poprawa wyglądu jest długotrwała, a efekty bardzo naturalne.

DZIAŁANIE

Już po zabiegu zaczyna się proces regeneracji skóry, pierwsze efekty zaczynamy obserwować po około 10-14 dniach, a najlepsze rezultaty po 4tygodniach.

Pierwszy kierunek działania to receptory na fibroblastach w skórze. Dzięki takiemu pobudzeniu przekształcają się w miofibroblasty. Stymulowany jest proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie.

Drugim mechanizmem jest działanie antyoksydacyjne. Polinukeotydy wiążą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej. Dzięki temu skóra staje się nawilżona i jędrna.

Skóra zostanie wprowadzona w proces biostymulacji, dzięki czemu zacznie się:

  • regenerować,

  • ulegnie zagęszczeniu

  • ujędrni się

  • podnosić owal twarzy

Dodatkowe działanie antyoksydacyjne i nawilżające sprawi wyraźne odmłodzenie skóry, która jednocześnie stanie się promienna i młodsza. Poprawi się koloryt skóry, a drobne zmarszczki ulegną wypłyceniu. Efekt będzie wyraźny, ale naturalny bez zmiany rysów twarzy.

PRZEBIEG ZABIEGU

Podczas zabiegu podawane jest 1-2 ampułki preparatu. Lekarz wprowadza substancję czynną za pomocą kaniuli bądź bardzo cienkiej igły. Zabieg nie jest bolesny, można odczuwać delikatne mrowienie. Po zabiegu obserwujemy niewielki rumień i obrzęk, który ustępuje w ciągu kilku godzin. Po zabiegu można wrócić bez problemu do codziennych czynności.

W zależności od nasilenia uszkodzenia skóry wykonujemy 2-4 zabiegi co 3 tygodnie.

Idealny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a skóra jest pozbawiona blasku i wymaga dogłębnego nawilżenia. Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry. Zabieg całoroczny.

NUCLEOFILL SOFT PLUS

Jest to preparat zawierający wysokooczyszczone polinukleotydy zdolne do aktywacji procesów bioregeneracji skóry zarówno na poziomie głębokim (tkanka tłuszczowa i kostna), jak i na poziomie skóry właściwej (stymulacja fibroblastów) szczególnej okolicy oka.

EFEKTY:

  • redukcja zmarszczek i wiotkiej skóry
  • korekta cieni pod oczami
  • poprawę struktury naskórka i zagęszczenie skóry właściwej

  • przebudowa tkanek głębokich

Zabieg obejmuje całą okolicę oczu:

– powieki dolne

– część ruchoma i nieruchoma powiek górnych

– okolica skroni.

Zaleca się wykonanie do 4 zabiegów co 3 tygodnie.