Zabiegi mesoestetic

age element®

Zabieg łączący spersonalizowaną pielęgnację anti-aging opartą na epigenetyce wraz z masażem gwarantujące spektakularny efekt.

 

Zabieg rozpoczyna się od wywiadu w aplikacji, na podstawie której dobierane są substancje aktywne oraz spersonalizowana pielęgnacja domowa.

Linia zawiera epigenetyczne składniki aktywne t.j.: kwas szikimowy, kwas maślinowy, izokwercytynę. Kwas szikimowy zapewnia trwałość komórek i ochronę DNA. Kwas maślinowy – poprawia gęstość, jędrność i nawilżenie skóry. Izokwercytyna- dzięki działaniu antyoksydacyjnemu chroni skórę przed wolnymi rodnikami. Odpowiedni dobór składników i ich uzupełniające działanie pozwoliło stworzyć zabieg medyczno-kosmetologiczny, który zadowoli najbardziej wymagającą skórę.

EFEKTY:

-Synergiczne działanie na poziomie skóry i powięzi mięśniowej, gwarantuje efekt natychmiastowego liftingu.

– Rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu

-Redukcja zmarszczek

-Ujędrnienie i zagęszczenie skóry

 

mesoéclat®

Kompleksowy zabieg przeciwstarzeniowy – doskonale sprawdza się w walce ze wszystkimi oznakami starzenia się skóry, niezależnie od wieku czy typu skóry.

Każda sesja składa się z trzech etapów: stymulacji, aktywacji i regeneracji. Podczas pierwszego etapu zostaje pobudzona produkcja kolagenu i elastyny. Podczas drugiego etapu ma miejsce dostarczanie składników aktywnych. Trzeci etap przynosi ukojenie, optymalne odżywianie i nawilżenie skóry. Rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu, a efekty można zwiększyć powtarzając sesje raz na dwa tygodnie, co zapewnia intensywne działanie anti-aging.

Zabieg obejmuje obszar twarzy, szyi oraz dekoltu.

EFEKTY:

-Wspomaga odnowę warstw naskórka

-Przywraca skórze blask

-Zapewnia głębokie nawilżenie

-Eliminuje drobne linie i zmarszczki

 

 

acnelan®

Skutecznie leczy skórę (działanie objawowe) i zapobiega problemom związanym ze zmianami trądzikowymi i tendencją do nadmiernego przetłuszczania i zanieczyszczania się skóry (działanie przyczynowe).

Innowacyjny, opatentowany przez mesoestetic® m.acne complex to miks substancji aktywnych (kwas salicylowy, kwas migdałowy, kwas szikimowy i sodium lepargilate) oddziałujący na wszystkie elementy patogenezy trądziku.

Zabieg składa się z:

-acnelan multifactor mask – ma właściwości keratolityczne, antybakteryjne.

-post-peel neutralizing spray – roztwór neutralizujący o pH 8.6 zatrzymuje działanie maski, przywraca właściwe pH, koi skórę.

-pore sealing shield – preparat w postaci żelu, który przedłuża działanie terapeutyczne, redukuje stan zapalny, zmniejsza produkcję sebum i hamuje rozwój bakterii.

Zabieg zalecany w serii trzech zabiegów.

 

skinretin ®

Naprawczy zabieg odmładzający i restrukturyzujący skórę, oparty na synergistycznym działaniu 20% witaminy C oraz enkapsulowanego stabilizowanego retinolu.

W skórze po zabiegu dochodzi do stymulacji włókien kolagenowych i elastynowych oraz intensywnego rozświetlenia.

Zabieg polecany również w wariancie z mikronakłuwaniem.

 

DZIAŁANIE:

-odmładzające

-restrukturyzujące

-odświeżające

-wygładzające

-rozświetlające

-wyrównujące koloryt

-ujędrniające.

 

Indywidualna terapia z mesoestetic®

W naszej Klinice zabiegi dobieramy również indywidualnie do potrzeb danej skóry. Taka spersonalizowana terapia składa się się z takich etapów tj:

-Peeling dobrany do potrzeb danej skóry

-Mezoterapia mikroigłowa lub elektroporacja

-Maska lub ampułka dobrana do potrzeb danej skóry/problemu

 

Zabiegi polecane również w połączeniu z oczyszczaniem wodorowym.