PAKIETY TERAPII ŁĄCZONYCH NA CIAŁO

Oczekiwania pacjentów zmieniają się a obecny trend mówi o zabiegach, które zmieniają sylwetkę bez konieczności wykonywania operacji.

Jednym z trendów w technologii hi – tech jest nieinwazyjne modelowania ciała, które przynosi jednocześnie widoczne i spektakularne rezultaty.

Łączenie kilku zabiegów w jedną terapię wzmacnia efekt końcowy. Zabiegi te często wzajemnie się uzupełniają, działając wspólnie na dany problem.

Poniższe pakiety zostały stworzone jako odpowiedź na najczęstsze zapytania ze strony naszych pacjentów. W Derma Clinic nie liczy się bowiem dla nas pośpiech, a bezpieczeństwo i jak najbardziej naturalne efekty. Połączenie wiedzy eksperckiej kosmetologów oraz lekarza wraz z najnowocześniejszymi na rynku technologiami daje nam możliwość zaplanowania terapii w sposób indywidualny, przemyślany i bezpieczny dla pacjenta.

 

Dlatego też poniższe terapie prowadzone są indywidualnie, a niektóre z nich – w zależności od dostępności pacjenta, jego możliwości czasowych, można przeprowadzić w szybszym bądź dłuższym okresie czasu:

1. Pakiet LEKKIE NOGI – połączenie drenażu limfatycznego oraz kriolipolizy kontrastowej.

Drenaż limfatyczny wykonany przed zabiegiem TC CRYO pobudzi układ limfatyczny, poprawni mikrocyrkulacji, zniweluje obrzęki oraz wpłynie detoksykująco. Następnie zabieg TC CRYO, wykorzystujący szok termiczny spotęguje działanie presoterapii. Oba zabiegi wzajemnie się uzupełniają i skutecznie niwelują obrzęki.

W skład pakietu wchodzą zabiegi:

Lymphastim drenaż limfatyczny 4 zabiegi x 30 min

TC CRYO kriolipoliza kontrastowa 4 zabiegi x 30 min (program 2, duże maty)

Czas terapii: 4 tygodnie

2. Pakiet PŁASKI BRZUCH – połączenie elektrostymulacji EMS za pomocą technologii HIFEM oraz kriolipolizy kontrastowej.

Zabieg Embody skutecznie rzeźbi sylwetkę poprzez rozbudowę tkanki mięśniowej. Zabieg TC CRYO intensywnie redukuje tkankę tłuszczową w okolicy brzucha oraz wpływa na skórę poprawiając jej jędrność. Połączenie tych zabiegów to odpowiedź na wszystkie potrzeby okolicy brzucha: mocne mięśnie, zredukowana tkanka tłuszczowa oraz jędrna skóra.

W skład pakietu wchodzą zabiegi:

Embody EMS elektrostymulacja mięśni brzucha 4 x 30 min

TC CRYO kriolipoliza kontrastowa 4 x 53 min (program 1, małe maty)

Czas terapii: 4 tygodnie

3. Pakiet ANTYCELLULITOWY – drenaż limfatyczny, kriolipoliza kontrastowa raz ultradźwięki wraz z falą radiową.

Cellulit to złożony problem dotyczący wielu osób. Pakiet rozpoczyna drenaż limfatyczny, który jest doskonałym wstępem: pobudza mikrocyrkulację, usuwa zbędne produkty przemiany materii. Następnie zabieg TC CRYO redukuje nieprawidłowo rozmieszczoną tkankę tłuszczową. Ultradźwięki w połączeniu z falą radiową wpłyną rozbijając na komórki tłuszczowe, silnie ujędrnią skórę oraz wymodelują sylwetkę.

W skład pakietu wchodzą zabiegi:

Lymphastim drenaż limfatyczny 4 zabiegi x 30 min

TC CRYO kriolipoliza kontrastowa 4 zabiegi x 53 min (program 1, małe maty)

Exilis Ultra 360 uda 4 zabiegi x 1,5 h

Czas terapii: 4 tygodnie – 2 miesięcy (w zależności od dostępności pacjenta)

 

Dostępny również wariant z dużymi matami zabiegowymi w zabiegu kriolipolizy kontrastowej.

4. Pakiet SMUKŁE RAMIONA – połączenie kriolipolizy kontrastowej wraz z działaniem ultradźwięków i fali radiowej.

 

TC CRYO jest zabiegiem, który skutecznie zredukuje miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową zlokalizowaną w okolicy ramion. Exilis to zabieg silnie ujędrniający, który wpłynie korzystanie na kondycję skóry w okolicy ramion (tzw. „pelikany”). Oba ta zabiegi poprawią wygląd skóry (zagęszczenie, ujędrnienie), wymodelują ramiona oraz usuną nadmiar tkanki tłuszczowej.

W skład pakietu wchodzą zabiegi :

TC CRYO kriolipoliza kontrastowa 4 zabiegi x 55 min (program 1, małe maty)

Exilis Ultra 360 ramiona 4 zabiegi x 60 min

Czas terapii: 4 tygodnie – 2 miesięcy (w zależności od dostępności pacjenta)

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapraszamy do kontaktu tel. 661 109 321