Egzosomy ASCE+

Dlaczego zabiegi z wykorzystaniem egzosomów ASCE+ tak zrewolucjonizowały rynek medycyny estetycznej i kosmetologii na całym świecie?

Egzosomy to prawdziwy przełom w medycynie estetycznej i regeneracyjnej o wszechstronnym działaniu odmładzającym i naprawczym, w swoim składzie zawierają m.in. białka, lipidy, kwasy nukleinowe, czynniki wzrostu oraz inne metabolity.

Egzosomy ASCE+ to mediatory komunikujące nasze komórki z komórkami macierzystymi, przesyłają impulsy oraz dostarczają białek i czynników wzrostu.

W medycynie estetycznej wykorzystywane są w celu regeneracji i odmłodzenia skóry, a w dermatologii pomagają w leczeniu łuszczycy, atopowego zapalenia skóry czy ran. Egzosomy wykorzystywane są również w leczeniu łysienia antenowego oraz telogenowego u kobiet i mężczyzn.

EGZOSOMY ASCE+ dostępne są tylko w placówkach medycznych, posiadają najwięcej badań i publikacji na przestrzeni lat (60% patentów i rejestracji całego świata). To pierwsze 100% czyste egzosomy pozyskiwane w standardzie GMP.

 

DZIAŁANIE:

  • Redukcja zmarszczek, poprawa kolorytu i nawilżenia skóry,
  • Przyspiesza gojenie ran oraz zmniejsza powstawanie blizn po zabiegach chirurgicznych,
  • Leczenie atopowego zapalenia skóry, poprzez łagodzenie ciężkiego stanu zapalnego i wspomaganie odbudowy bariery skórnej,
  • Leczenie hipermelanozy, poprzez zmniejszenie zawartości melaniny w komórkach,
  • Leczeniu łysienia androgenowego oraz telogenowego u kobiet i mężczyzn.

NA CZYM POLEGA ZABIEG?

EGZOSOMY ASCE+ dzięki swoim bardzo małym rozmiarom przenikają wgłąb skóry ale wprowadzane podczas zabiegu mikronakłuwania skóry uzyskujemy jeszcze lepszy efekt terapeutyczny.
– Pojedynczy zabieg składa się zatem z wizyty w gabinecie oraz aplikacji preparatu w domu, który dostaje pacjent po wizycie.
– Rekomendowana liczba zabiegów to 3-5, ale uzależniona jest od indywidualnego stanu pacjenta.

Chcesz wiedzieć więcej na temat tego zabiegu?

Zadzwoń 661 109 321