Dermapen 4.0

DERMAPEN™ 4 ODMŁADZANIE PRZEZ NAKŁUWANIE

 

Dermapen™ stymuluje naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze. Dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej, zapewnia intensywną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność skóry do fizjologicznej produkcji kolagenu.

Precyzja zabiegu.

Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,2 mm do 3 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu – inaczej niż w przypadku derma-roller’ów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i igły.

Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł DERMAPEN™ jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry. Zabieg z zastosowaniem urządzenia DERMAPEN™ znacząco skraca również czas leczenia i powrotu pacjenta do codziennych czynności.

Dzięki zabiegowi DERMAPEN™ widoczne jest spłycenie zmarszczek, efekt pogrubienia skóry oraz naturalna stymulacja produkcji kolagenu. Ponadto zmniejszenie widoczności porów, redukcja widoczności rozstępów czy blizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych. Urządzenie stosowane jest także w leczeniu łysienia.

 

 • kontrola ukłuć do 3,0 mm
 • 1920 nakłuć na sekundę
 • 16 molibdenowych igieł 33G

stymulacja produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego

stymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego

poprawa gęstości i elastyczności oraz odżywienia skóry

Dermapen 4 Zielona Góra – MG Collection w Derma Clinic

To najwyższy standard infuzji substancji czynnych w protokołach z mikronakłuwaniem frakcyjnym DERMAPEN™. Mg Collection to unikalna linia pięciu produktów o silnie skoncentrowanych składnikach czynnych przeznaczonych do rozwiązywania konkretnych problemów skórnych. Sterylne, zamknięte w szklanych fiolkach o pojemności 5 ml, kompatybilnych ze strzykawką Luer-Lock, dzięki czemu możesz skutecznie dostarczyć odpowiednią kombinację składników do pielęgnacji skóry w różnych wariantach zabiegowych. Mg Collection to najwyższej jakości, luksusowe formuły, które dostarczane są do głębokich wart skóry dzięki dwóm najnowocześniejszym systemom transportu cząsteczek.

 

MG Collection.

MG-HA35 – głębokie nawilżanie i przyspieszenie gojenia skóry

MG-HA35+ –  intensywne nawilżanie i widoczna redukcja objawów starzenia skóry

MG-R.A.S. – pomaga odwrócić efekty starzenia się i zredukować blizny ‘Reverse Ageing and Scars’ (R.A.S.)

MG-BL – redukcja przebarwień i melasmy

MG-CLR – terapia skóry problematycznej i skłonnej do trądziku

Efekty terapii DERMAPEN™

• widoczne spłycenie zmarszczek
• efekt pogrubienia skóry, naturalna stymulacja produkcji kolagenu
• zmiejszenie widoczności porów
• redukcja widoczności rozstępów
• redukcja blizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych
• ujednolicenie kolorytu skóry

Zalety DERMAPEN™ Zielona Góra

Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł DERMAPEN™ jest bardziej efektywny i bezpieczny niż żadne dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry. Precyzyjnie dobrana głębokość ( w zakresie od 0,2 mm do 3,0 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu DERMAPEN 4 Zielona Góra.

 • krótki czas zabiegu
 • mniejszy ból i większy komfort zabiegu dla pacjenta
 • automatyczna kontrola głębokości iniekcji- możliwość nakłuwania na różnych głębokościach
 • największa szybkość działania ( 1920 nakłuć na sekundę)
 • molibdenowe igły- bardzo cienkie 33G i nie wywołujące reakcji alergicznych
 • krótszy czas rekonwalesencji
 • sterylność zabiegu (wymienne jednorazowe igły)

 

DERMAPEN 4 Zielona Góra –  Wskazania terapeutyczne

 1. Poprawa jakości skóry – metoda mikronakłuwania frakcyjnego, poprzez stymulację produkcji kolagenu i uruchamianiu procesów naprawczych poprawia napięcie i elastyczność skóry, poprawia jej ukrwienie i odżywienie oraz zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek.
 2. Ujednolicenie koloru skóry– dzięki zdolności do regulacji procesów melanogenezy uzyskujemy ujednolicenie koloru i struktury skóry.
 3. Leczenie blizn– Znaczną poprawę wyglądu skóry możemy uzyskać zarówno przy bliznach potrądzikowych jak również pooperacyjnych i prooparzeniowych. DERMAPEN 4 stymuluje procesy regeneracyjne powoduje, że organizm jakby od wewnątrz wytwarza nową skórę, która zastępuje bliznę. Działamy więc nie tylko od zewnątrz, ale przebudowujemy strukturę skóry od środka.
 4. Leczenie rozstępów– podobny mechanizm działania mikronakłuwania frakcyjnego wykorzystujemy w leczeniu rozstępów, które są rodzajem blizny. Stymulacja rozstępów skutkuje zmniejszeniem ich widoczności i poprawy jakości skóry w ich obrębie.
 5. Głębokie przenikanie substancji aktywnych– mikronakłuwanie frakcyjne skóry pozwala również na wprowadzenie substancji czynnych w głąb skóry, dzięki czemu zabieg jest jeszcze bardziej skuteczny. W tym celu stosuje się koktajle mezoterapeutyczne jak MG Collection, osocze bogatopłytkowe, preparaty na bazie kwasu hialuronowego, krzemionki, aminokwasów w zależności od wskazania i leczonego obszaru skóry.

DERMAPEN 4 Zielona Góra – Jak wygląda zabieg?

Zabieg DERMAPEN 4 trwa około 15-20 minut. Urządzenie daje nam wyjątkową możliwość dobrania głębokości wkłuć w zależności od okolicy, wskazania i grubości skóry. W trakcie zabiegu widoczne jest równomierne zaczerwienienie skóry, z możliwością punktowego krwawienia. Mimo głębokiego nakłuwania do 3,0 mm, mnie dochodzi do powstawania siniaków. Bezpośrednio po zabiegu DERMAPEN 4 pacjent odczuwa gorąco i lekkie pieczenie. Zarówno po samym zabiegu jak i w kolejnych dniach polecamy stosowanie specjalistycznych podkładów medycznych oraz produktów poleconych przez terapeutę. Po 3-4 dniach może pojawić się delikatne złuszczanie. po 5-7 dniach możesz już cieszyć się efektami terapii DERMAPEN™

Jak moja skóra będzie wyglądała bezpośrednio po zabiegu DERMAPEN 4?

Bezpośrednio po zabiegu skóra będzie równomiernie zaczerwieniona. Terapeuta zastosuje krem łagodzący oraz maskę HylaActive 3D, aby zmniejszyć rumień oraz obrzęk. Aby ukryć ślady zabiegu lekarz może zastosować specjalny podkład medyczny z pigmentami mineralnymi.

Czy powinienem stosować ochronę przeciwsłoneczną?

Stosuj wysoką ochronę przeciwsłoneczną przez co najmniej tydzień po zabiegu z zastosowaniem Dermapen™.

Jak powinienem dbać o skórę po zabiegu?

Po 8 godzinach od zabiegu umyj skórę delikatnym środkiem myjącym. Może to być płyn micelarny lub produkt do mycia skóry wrażliwej. Stosuj delikatne kosmetyki do pielęgnacji skóry po zabiegach przez co najmniej 3-4 dni po zabiegu.

Jak często powinienem powtarzać zabieg?

Terapeuta dobierze dla Ciebie indywidualny program terapii z zastosowaniem Dermapen™. Rekomendujemy 4-6 zabiegów w odstępach 3-6 tygodniowych. Zależy to od rodzaju Twojej skóry, problemu, z którym się zgłosiłaś/eś oraz głębokości frakcyjnego mikronakłuwania.

DERMAPEN 4 Zielona Góra – Przeciwskaznia

 • choroby nowotworowe i autoimmunologiczne
 • niewyrównana cukrzyca
 • opryszczka w stanie aktywnym
 • alergie na składniki preparatów
 • ciąża i karmienie piersią
 • stany zapalne na skórze, zranienia
 • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych

Dermapen - efekty zabiegu

 

 

 

 

 

 

 

Dermapen - efekty zabiegu

 

 

 

 

 

 

Dermapen - efekty zabiegu