Światłoterapia LED CELLUMA

Światłoterapia LED urządzeniem Celluma ma zastosowanie w medycynie estetycznej I kosmetologii ze względu na pobudzanie przebudowy skóry właściwej. Światło o odpowiedniej długości fali przenika do konkretnej warstwy skóry i wpływa na jej komórki. Za pomocą naświetlania można pobudzić lub zatrzymać syntezę konkretnych substancji. Wykorzystuje się to chociażby do stymulacji mitochondriów, aby produkowały więcej ATP, które dostarcza komórce energię. To sprawia, że procesy regeneracyjne przebiegają szybciej, sprawniej i dłużej.

DZIAŁANIE

Światłoterapia pomaga w przypadku wielu dolegliwości skórnych. Naświetlanie powoduje odmłodzenie skóry, leczenie trądziku, zmniejszenie stanu zapalnego, zwiększenie mikrokrążenia, zwalczanie wolnych rodników, bakterii, przyspiesza gojenie się ran, pobudza komórkową przemianę materii, redukuje podrażnienia, zmniejsza cienie pod oczami, zwiększa wchłanianie przez komórki składników dostarczanych z zewnątrz oraz sprawia, że skóra wygląda na wypoczętą.

Liczne badania kliniczne wykazały skuteczność terapii LED w fotoodmładzaniu oraz lepszą skuteczność innych procedur zabiegowych w połączeniu z terapią LED. Dlatego doskonale sprawdza się w regeneracji skóry po inwazyjnych zabiegach dermatologii estetycznej i kosmetologii.

Celluma zapewnia synergistyczne działanie trzech długości fal w leczeniu trądziku, terapii anti-aging i redukcji bólu pochodzenia stawowego i mięśniowego. Wykorzystywane jest światło niebieskie (465nm), czerwone (645nm) i podczeerwone (880nm), które docierając do różnych głębokości tkanek pomagają osiągnąć odpowiedni efekt.

Pojedyncza terapia trwa 30min., jest bezbolesna, nieinwazyjna i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Zabiegi można wykonywać przez cały rok i na każdy rodzaj skóry.

O bezpieczeństwie i skuteczności urządzenia Celluma świadczy certyfikat medyczny CE, który oznacza, że produkty, w tym wyroby medyczne, spełniają określone dla ich grupy standardy bezpieczeństwa oraz jakości. Ponadto sprzęt używany podczas światłoterapii posiada również amerykański certyfikat FDA. Stanowi on potwierdzenie efektywnego działania, wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa podczas korzystania z danego produktu medycznego.

PRZECIWSKAZANIA

Mimo że zabieg jest w pełni bezpieczny, istnieje kilka przeciwwskazań, które uniemożliwiają jego przeprowadzenie. Ze światłoterapii nie mogą korzystać osoby, które cierpią z powodu chorób autoimmunologicznych, epilepsji, nowotworów skóry, ostrych stanów zapalnych skóry, światłowstrętu, uczulenia na światło, są w ciąży, karmią piersią bądź leczą się preparatami zawierającymi pochodne witaminy A.

Cena:
CELLUMA LED 1 ZABIEG | 700zł
* JAKO DODATEK DO ZABIEGU | 50zł
4 ZABIEGI PAKIET | 350zł
6 ZABIEGÓW PAKIET| 500zł
10 ZABIEGÓW PAKIET | 800zł
 

Efekty